Artmédia Petržalka - FC Spartak Trnava 2:3 (2:0)

Úvod bol viac ako nečakaný: už v 2. min potiahol po pravej strane útok domácich Maixner, lopta sa pred pokutovým územím dostala pred MAJOROŠA a ten technickou strelou po zemi trafil sieť - 1:0. Takýto úvod nahral petržalskej taktike brejkov a keď sa v 16. min MAIXNEROVA strela odrazila od žrde do brány, zápas sa začal veľmi zaujímavo zauzlovať. A keď sa o minútu Trnavčanom nepodarilo gólovo odpovedať po rohovom kope Formanka a hlavičke Gomesa, tréner Galis sa rozhodol pre trojnásobné striedanie. Hostia síce v nasledujúcej polhodinke zvierali protivníka pred jeho pokutovým územím i v ňom, no v 26. min sa výborná príležitosť po rýchlom protiútoku naskytla opäť Petržalčanom: Žiga uvoľnil Majoroša, tomu však Rzeszoto včasným vybehnutím zabránil skórovať. Lopta v petržalskej šestnástke nebezpečne tancovala po strelách Karhana, Kostku či Tittela, no do prestávky sa na stave už nič nemenilo. Druhý polčas sa začal mohutným trnavským tlakom a ten priniesol aj gólový efekt: v 49. min Ujlakyho strelu stačil Praj iba vyraziť a KOSTKA hlavou pohotovo dopravil loptu do siete. V 65. min sa zrodila druhá trnavská gólová akcia, keď Tomovčíkov center Praj vyrazil pred Formanka, jeho strela sa ešte neujala, no KARHANOVA už áno. Po tomto góle Petržalka viac otvorila hru, ktorá naberala na zaujímavosti. Kunovu hlavičku ratoval Leitner takisto hlavou na bránkovej čiare, vo veľmi dobrých šanciach sa po brejkoch ocitli Strelec, Zárecký i Majoroš, nič však nevyťažili. Naopak, Trnavčania stihli strhnúť víťazstvo na svoju stranu v 81. min, keď Formankovu prihrávku zužitkoval na gól MAČÁK. Petržalka už neodpovedala, a tak sa body v dobrom zápase za Starým mostom nedelili.