FC Spartak Trnava - Artmédia Petržalka 2:0 (1:0)

Žiadny oslňujúci futbal sa pod reflektormi nehral, no predsa len sa bolo na čo pozerať. V Prvých minútach vzrušoval obranu hostí Formanko, ktorý napokon v 10. min mohol dať aj gól, ale Čobej svoje nerozhodné odvrátenie lopty napravil. Petržalka skúšala, či sa s trnavskou obranou dá niečo urobiť a v 15. min zasahoval v poslednej chvíli Horký. O tri minúty urazila Trnava prvýkrát šťastenu, keď po skvelej prihrávke Karhana prekopol J. Timko bránu. O dve minúty Tittel trafil hlavičkou petržalskú obranu a z protiútoku prihral unáhlene Zárecký. Až v 31. min sa čosi ujalo: Žiga stratil loptu v strede ihriska, Trnave sa konečne vydarila akcia na jeden dotyk a GOMES trafil "jasličkami" pomedzi Čobejove nohy tak, že Juriga na čiare už nestihol odvrátiť - 1:0. V 35. min zamotal Strelec hlavu nielen trnavskej obrane, ale aj sebe, o minútu mohol Medveď vyrovnať, ale jeho volej z výbornej pozície letel nad brvno a v 37. min sa zaskvel Susko brilantným zákrokom po Žigovom oblúčiku, keď mu šancu ponúkol chybou Bališ. V 44. min Formanko v šestnástke vymýšľal pridlho, o pár sekúnd chytil Čobej Tittelovi čistý gól a už v pridanom čase po Formankovom centri, ktorý predlžoval Karhan hlavou, bolo rušno zasa pri petržalskej bráne. Trnavské kombinácie viazli aj po prestávke, ozval sa i piskot z riedko obsadených tribún a Petržalka sa viac osmeľovala prenášať hru na trnavskú polovicu, vo finálnej fáze však nebola nebezpečná a tak predsa len viac vzruchu bolo pred Čobejom. V 72. min Gomes vypracoval ideálnu šancu Taldovi, ktorý bez prípravy prestrelil, o minútu však prišla úľava do trnavských radov: Karhan ideálne vysunul nabiehajúceho MAČÁKA a striedajúci hráč nechytateľne pod brvno dal upokojujúci gól. Trojgólové hody posledných dvoch kôl to však stále ešte neboli. Mohol ich obstarať v 84. min Talda, ale zahodil svoju druhú dobrú príležitosť. Päť minút pred koncom zachraňoval Tittel pred Záreckým, to však bolo zo strany hostí v tomto stretnutí všetko.