FC Spartak Trnava - Baník Prievidza 3:0 (2:0)

Najskôr k hosťom, v 17. min Ondráš prihral malú domov, Hrdinovi odkop nevyšiel a po Ujlakyho prihrávke dal J. TIMKO poľahky prvý gól. Prievidžania zistili, že až pred Suska sa dá preniknúť ľahšie ako zvyčajne. Čo však z toho, keď Oršula páli tesne vedľa, keď o minútu Leitner vypichovačkou len tak-tak že neprekonal vlastného brankára a keď v 29. min voľný Holmík trafil len Suskove päste? Čo z toho, keď v 54. min tečoval pred päťkou strelu Rimanovského iba do rúk trnavského brankára, keď o minútu neskôr nepomohol baníkom ani Mačák, pretože ním "založený" útok sám pred bránou pokazil strelou vedľa Perniš, keď po nevydarenom odkope Karhana v 69. min strelu Krška trnavský brankár skvele zneškodnil a keď po troch nasledujúcich rohoch technickú strelu Oršulu vyhlavičkoval spod brvna Bugár... Nemožno sa ani čudovať, že sa v 44. min zaplietol do deja aj Csabay svojím nepochopiteľným jedenástkovým verdiktom, po ktorom strelil UJLAKY gól, viedol Spartak 2:0. Tretí, už normálny gól dal po spolupráci s Tomovčíkom prudkou strelou okolo padajúceho Hrdinu FORMANKO. Na dôkaz, že vo všeobecnom 80-minútovom chaose mali šance aj domáci, spomenieme aspoň strelu Kostku, ktorá v 90. min opečiatkovala pravú žrď smutných Prievidžanov.