Tauris Rimavská Sobota - FC Spartak Trnava 2:4 (1:3)

Iba výkon na "polovičný plyn" stačil Spartaku, aby si z Gemera odviezol plný bodový zisk. Istotu domáceho mužstva podlomil už v 18. min brankár Lukáč, ktorý v šestnástke tiesnený Ujlakym prihral loptu priamo na kopačku KRIŠTOFÍKA a pre toho nebolo problémom poslať ju do siete. O štyri minúty neskôr zastavil Gomesa v prieniku Pavič iba za cenu žltej karty, no dupľovaný trest pre Tauris prišiel po jemnom oblúčiku Ujlakyho z nariadeného priameho kopu a pohotovej TITTELOVEJ hlavičke - 0:2. O sile štandardiek presvedčil v 25. min aj Siago: prudko obstrelil múr, jeho strelu tesne pred Suskom podvihol hlavou nabiehajúci UNGVOLGYI a znížil. V 43. min Horký pred šestnástkou vysunul prihrávkou Gomesa a jeho prudký prízemný center poslal zblízka tretíkrát do domácej siete dobiehajúci J. TIMKO. Druhú štyridsaťpäťminútovku "odštartoval" strelou spoza šestnástky Gomes, Lukáč však bol na mieste. V 58. min si domáci brankár poradil aj s pohotovým volejom Karhana. O dve minúty mal gól na kopačke Přibyl, ale mieril nad Suskovu bránu. A potom sa dlhé minúty nebolo na čo pozerať... Kaličiak a Gomes opustili trávnik na nosidlách; kým domáci kapitán sa na ihrisko už nevrátil, Brazílčan v trnavských službách sa po svojom návrate častejšie ako hre venoval komunikácii s publikom. Striedajúci Tomovčík v 72. min našiel dokonca na trávniku kľúče... V 76. min ratoval pred Stehlom v poslednej chvíli Bališ. Tri minúty pred koncom Spartak prečíslil domácich, na Formankov center z ľavej strany nabehol TOMOVČÍK a hlavou upravil na 1:4. Gólový účet podčiarkol v pridanom čase SÝKORA, ktorý s istotou premenil penaltu za Karhanov faul. A tak Tauris na svoje prvé víťazstvo v sezóne stále iba čaká.