FC Spartak Trnava - SCP Ružomberok 5:0 (2:0)

Po úvodnej vyrovnanej štvrťhodine preberali postupne taktovku do rúk domáci, ktorí mali prvú šancu už v 2. min, ale Kostka z bezprostrednej blízkosti trafil iba do Vrábela. Liptáci odpovedali o tri minúty Melicherčíkovým priamym kopom do stredu Suskovej brány a potom už nasledovala séria trnavských príležitostí. V 11. min chcel otvoriť skóre strelou po zemi Ujlaky a najväčšiu šancu ponúkol v 18. min Bališ na "päťku" Gomesovi, no ten hlavičkoval nad. O minútu neskôr sa odrazená lopta dostala k Taldovi, ktorý však namieril vedľa. V 26. min prestrelil Gomes po druhý raz, no po polhodine hry prišli dva "zlepené" góly v ružomberskej sieti: v 31. min využil Jakirovičovu prihrávku FORMANKO a z otočky trafil presne do pravého kúta Vrábelovej bránky, potom strelec úvodného domáceho úspechu o niekoľko sekúnd centroval z ľavej strany a nabiehajúci nekrytý KOSTKA strelil druhý gól Spartaka. Hneď po obrátke sa prehnal ružomberskou obranou Gomes a do tretice zdvihol loptu privysoko. Na nepresné strelecké pokusy Melicherčíka a Prúčneho reagoval strelou bez prípravy Ujlaky, ale brankár SCP kapituloval po tretí raz až v 52. min, keď na ďalší presný Formankov center vyskočil najlepšie TITTEL. O dve minúty musel po druhej žltej a následnej červenej karte opustiť ihrisko Rataj a v oslabení mal veľkú šancu znížiť Hyravý, ale jeho krížna strela v 60. min tesne minula bránku. V 64. min pohotovo vystrelil Kostka, ale ani on, ani po ňom Talda Vrábela neprekonali. Naopak, o päť minút trafil žrď domácej bránky Adamčík a z protiútoku síce Formanko dopravil loptu do siete, ale rozhodca Sekereš už predtým hru prerušil a nariadil priamy kop v prospech Trnavy. Z neho trafil Tittel iba do múra, ale UJLAKY pri dorážke nezaváhal a zvýšil na 4:0. Záverečný koncert domácich mohli postupne prikrášliť Mačák, Gomes, Jakirovič, Tittel, ale gólový účet stretnutia zavŕšil v poslednej minúte MAČÁK.