1. MŠK Žilina 3 2 1 0 16:4 7   1. Tatran Prešov 3 2 1 0 8:5 7
2. Spartak Trnava 3 2 1 0 10:7 7   2. Baník Prievidza 3 2 0 1 16:6 6
3. Devín 3 1 0 2 8:9 3   3. Artmédia Petržalka 3 0 2 1 6:9 2
4. Banská Bystrica 3 0 0 3 4:19 0   4. 1. FC Košice 3 0 1 2 4:14 1

SKUPINA A:   SKUPINA B:
Žilina - B. Bystrica 11:1 (4:0)   Prešov - Petržalka 2:2 (1:0), 2:3 na 11m
Trnava - ŠKP Devín 5:3 (0:1)   1. FC Košice - Prievidza 1:9 (1:5)
B. Bystrica - ŠKP Devín 1:4 (1:3)   Petržalka - 1. FC Košice 2:2 (1:0), 5:4 na 11m
Žilina - Trnava 2:2 (1:1), 3:4 na 11m   Prievidza - Prešov 2:3 (1:0)
Trnava - B. Bystrica 3:2 (3:0)   1. FC Košice - Prešov 1:3 (0:1)
ŠKP Devín - Žilina 1:3 (1:2)   Prievidza - Petržalka 5:2 (2:1)

O 3. miesto:
FC Spartak Trnava - Baník Prievidza 4:8 (2:3)

Finále:
MŠK Žilina - Tatran Prešov 2:4 (2:1)

Najlepší hráč (10 000 Sk): Miroslav KARHAN (Trnava)
Najlepší brankár (10 000 Sk): Peter HOLEC (Žilina)
Najlepší strelec (10 000 Sk): Ľuboš Perniš (Prievidza) 7 gólov

Listina víťazov turnaja o Pohár Predsedu NR SR:
1996 Spartak Trnava
1997 1. FC Košice
1998 MŠK Žilina
1999 Tatran Prešov

Trnava - Devín 5:3 - góly: 17. Karhan, 19. Bališ, 24. a 30. Hrabal, 30. Bališ - 6. Plavník, 23. Szorád, 26. Salay.
Iniciatívu prebrali Devínčania a už v úvode prestrelil Plavník Rzeszota. V druhom polčase Trnavčania pritlačili a v rozpätí dvoch minút otočili skóre, keď bol úspešný Karhan a Bališ, ktorý dal do prázdnej brány. Devínčania však z ojedinelého protiútoku vyrovnali, no o minútu poslal Trnavu opäť do vedenia svojou delovkou Hrabal. Devín stihol vyrovnať ešte raz, no v posledných sekundách Hrabal a Bališ rozhodli o výhre Spartaka.

Žilina - Trnava 2:2 - góly: 7. a 27. Mintál - 13. Formanko, 21. Timko.
Sobotňajší program uzavrel vari najočakávanejší zápas medzi obhajcom a jesenným majstrom. V úvode mal šancu Bališ, ale nastrelil iba vybiehajúceho brankára Holeca. V 7. min sa radovali domáci, keď na konci spolupráce celej štvorky bol Mintál. Vzápätí mohol zvýšiť Ďurica, ale Rzeszoto jeho šancu zmaril. V 13. min prišli k slovu aj spartakovci a po Kostkovom priťuknutí Formanko vyrovnal. Obe mužstvá vydržali vo vysokom tempe aj v 2. polčase. Trnava sa dostala do vedenia, keď sa strela Ujlakyho odrazila od mantinelu k Timkovi, ktorý pohodlne zavesil. Spartak však svoje vedenie neudržal a tri minúty pred koncom aktívny Mintál po chybe Rzeszota vyrovnal. Na pokutové kopy boli úspešnejší Trnavčania, keď nezaváhali Formanko, Ujlaky, Karhan a Bališ.

Trnava - B. Bystrica 3:2 - góly: 8. a 10. Ujlaky, 11. Hrabal - 23. Malatinský, 26. Rusnák.
Spartak prišlo na tento zápas povzbudiť veľké množstvo priaznivcov z Trnavy, ktorých bolo po celý zápas aj počuť. Trnava začala vlažne, ale hneď prvú šancu Ujlaky premenil. Marek Ujlaky si to zopakoval aj v 10. min a Trnava viedla 2:0. Ešte do prestávky poslal Trnavu do trojgólového vedenia tvrdou strelou Hrabal. V druhej časti hry ubrali spartakovci z tempa a dovolili skórovať aj vojakom. Najskôr bol v 23. min úspešný Malatinský, ktorý trafil z priameho kopu a o tri minúty znížil na rozdiel jedného gólu Rusnák. Trnava znervóznela, no zápas doviedla do úspešného konca, pretože v závere zmaril šancu Strelca výborný Rzeszoto.

Trnava - Prievidza 4:8 - góly: 11. Hrabal, 17, Karhan, 29. Timko, 38. Horký - 4. Perniš, 13. Petráš, 14. Urblík, 21. Hornák, 25. Papranec, 28. Bílik, 30. Rimanovský, 32. Hrabal vl.
Hralo sa 2x20 min a do brány išiel Susko. Skóre otvoril Perniš z pokutového kopu, no Hrabal v 11. min vyrovnal. Prievidza počas celého zápasu viedla a Trnavčania udržovali nádej na dobrý výsledok iba polovicu zápasu. Potom Prievidza už na palubovke kraľovala a zatápala trnavskej obrane, čoho dôkazom bol vlastný gól Hrabala. Posledné slovo mal Horký, ktorý po odrazenej strele podčiarkol skóre. Prievidza si tak z turnaja odnáša 100 tisíc korún - Trnava len polovicu.