Štefan Baťalík - generálny manažér Spartaka Trnava:

Čo je u vás nové?
"Personálne otázky nie sú u nás dominantou týchto dní, všetko je vlastne po starom. O Karhanovom odchode do španielskeho Betisu Sevilla sa dávno vie, o záujme cyperskej Omónie Nikózia o Tittela rovnako. Cyperčania ešte s nami nehovorili, no Dušanovi nemienime robiť najmenšie prieky. Mačák oznámil po skončení sezóny záujem odísť, zatiaľ však zrejme nemá žiadny angažmán a my sa nebudeme hnevať, ak ostane u nás aj ďalší rok. Určite zaujímavý je fakt, že s útočníkom Tomovčíkom koketuje Inter Bratislava. Pokiaľ ide o letnú prípravu, doladili sme v nej isté pasáže: od 15. do 20. júna sme doma, od 21. do 26. júna na sústredení v Zlatých Moravciach, v rámci ktorého zohráme tri prípravné zápasy so zatiaľ neurčenými súpermi. Tých si budeme totiž hľadať až po žrebovaní našej Mars superligy 16. júna. Zo Zlatých Moraviec sa vrátime do Trnavy, kde budeme pokračovať v príprave a v dňoch 7. - 10. júla si odskočíme na štyri dni do maďarskej Taty, kde mienime zohrať dva zápasy. V kontakte sme s Tatabányou, Vácom, Székesfehérvárom, Györom i Komáromom."

Futbaloví priaznivci Spartaka Trnava by už radi v novej sezóne po dlhých rokoch okúsili radosť z majstrovského titulu, no v 7. ročníku slovenskej ligy i Pohári UEFA sa budú musieť zaobísť bez tradičných posíl Miroslava Karhana (Betis Sevilla) a Dušana Tittela (Omonia Nikózia).
"Prípravu odštartujeme už 15. júna bez Tittela a Karhana. Príchod nových posíl bude závisieť od finančnej situácie, preto máme vo výhľade 2 - 3 posily z domácej súťaže, možno od susedov z Česka. Prejavili sme záujem o Poljovku z Dukly Banská Bystrica a Tomovčíka by zasa radi videli na Pasienkoch," povedal generálny manažér Spartaka Štefan Baťalík.

Návrat