FC Spartak Trnava - DAC Dunajská Streda 3:0 (2:0)

Po ročnom pôsobení DAC v II. lige bolo opäť "krajské derby", ktoré aj tentoraz dopadlo podľa tradície. Hostia totiž v Trnave nikdy nevyhrali. Ak si v sobotu robili aké-také nádeje, vydržali iba do 12. minúty. Leitner poslal výbornú prihrávku J. TIMKOVI, a ten pohotovo z obrátky predĺžil let lopty do siete. O víťazovi už v tejto chvíli nebolo pochýb, lebo napriek veľmi úzkostlivej osobnej obrane hráčov DAC sa presadzovali väčšie kvality domácich individualít. V 20. min Fišan vytláčal strelu Taldu na roh, o minútu neskôr zahrával rohový kop Formanko, lopta sa dostala ku Kostkovi, ten však svoju príležitosť ešte nevyužil. V 26. min sa zranil Ujlaky, vymenil ho Bugár, ale ani odchod kapitána nezdvihol ambície súpera. Susko viacmenej iba z diaľky sledoval šance svojich spoluhráčov, keď iba v 33. minúte išla okolo jeho brány Greguškova strela. Potom sa dva razy zaskvel Gomes, v 35. min nádherným sólom a bombou vedľa, o dve minúty mu možnosť pokazil Fišan. Druhý gól padol v 38. minúte: Hrabalovu strelu vyrazil Fišan na roh a Formankov zakrútený center z neho hlavou usmernil do siete KOSTKA, keď brankár DAC dosť nešikovne vybehol a prehral vzdušný súboj. Trnava striedala dobré fázy s "oddychovými", kým hostia upozorňovali na seba iba bojovnosťou, bez akéjkoľvek útočnej efektivity. Svoj prvý roh kopali v 45. minúte, prvú skutočnú šancu mali až v 48. minúte, keď po Šimonovej peknej prihrávke Radványi hlavičkoval tesne vedľa. Tretí gól Spartaka takto nedal na seba dlho čakať: v 57. min opäť Formankov rohový kop Gomes hlavou predĺžil na TIMKA, a ten rutinérsky upravil na 3:0. Od tejto chvíle sa v oboch mužstvách striedalo, lopta, tak ako aj hráči, sa iba náhodilo potulovala po krásnom trnavskom trávniku, a vzruch prišiel len v 77. minúte, keď Susko musel vybehnutím zachraňovať pred Radványim.