Inter Bratislava - FC Spartak Trnava 0:0 (0:0)

Na Pasienkoch prišiel v súboji druhého s tretím z minulej sezóny dôkaz, že aj bezgólové stretnutie môže mať čosi do seba... Úvodné "oťukávanie" sa skončilo po piatich minútach, keď Pinte hlavičkoval vedľa, v 9. min Babnič z obrátky prestrelil po Pinteho centri, a potom prišli trnavské chvíle. Spartak zatlačil, získal kontrolu nad stredom ihriska a skúšal čosi dokázať smerom dopredu. Talda pálil ľavačkou vedľa, no o tri minúty zasa nesadla strela P. Némethovi. Obrany na oboch stranách pracovali spoľahlivo a bolo zložité dostať sa do šance. Ani hra na troch útočníkov nepriniesla Interu úspech, a Susko mal jediný problém s kolmým prienikom Babniča. V poli aktívnejší Trnavčania sa dostali na dostrel od Hýlla v 34. min, keď prestrelil Talda, Ujlaky o dve minúty len potvrdil, že pravá noha nie je jeho silnejšou a Spartak z tlaku vyťažil iba sériu rohov. Poriadnej spŕške pred koncom polčasu to skúšal Gomes z diaľky, a Hýll vyrážal klzkú loptu hruďou. Po obrátke tempo trochu poľavilo, no obraz hry sa nezmenil, rovnako ako nevýrazný útočný prejav oboch tímov. Jozef Bubenko oprávnene vyskakoval z lavičky a hrešil, lebo veľa akcií jeho hráčov sa skončilo zlou prihrávkou, či priam "žiackou" stratou lopty. Za zaznamenanie stála akcia Babnič - Pinte v 64. min, ktorá "vďaka" zlej finálnej prihrávke nepriniesla nič, potom hlavička Taldu v 66. min nad brvno, o dve minúty trafil Formanko prudko nohy spoluhráča Timka, a v 74. min zažila inak pevná trnavská obrana jedinú horúcu chvíľu. Hostitelia však svoju najlepšiu príležitosť nevyužili, keď traja hráči v rozpätí hádam šiestich sekúnd nedokázali dopraviť z päťky loptu do siete. A mohli pykať, lebo z protiútoku išli traja Trnavčania na dvoch žlto-čiernych obrancov, Talda však trafil nohy vybiehajúceho Hýlla. Inter remizoval preto, lebo gól nedostal, Spartak preto, že ho - prvý raz v tejto sezóne - nedal. Nestačila naň ani kontrola nad väčšinou stretnutia, ani astronomický pomer rohových kopov 12:2 v jeho prospech...